Parafia Św. Wojciecha w Przasnyszu

Aktualności

Posted by on 10:47 am in Aktualności | 0 comments

Zbliża si termin wyjazdu na pielgrzymkę do Włoch.
Bardzo proszę o drugą wpłatę na konto Marianum travel lub w kancelarii. Termin mija 15 maja br.
Zapraszam wszystkich na spotkanie organizacyjne 2 czerwca (sobota) o godz. 19.00 (plebania).
Na 17. czerwca br. i 23. czerwca br. został zamówiony autokar, który dowiezie nas do Warszawy i zabierze z lotniska.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam.
Z Panem Bogiem
ks. Andrzej Maciejewski

Posted by on 10:46 am in Aktualności | 0 comments

W ostatnią niedzielę 131 dzieci przystąpiło w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej. Pamiętajmy w modlitwie o tych dzieciach, które do piątku włącznie uczestniczyć będą codziennie we Mszy Świętej oraz poprzedzającym ją Nabożeństwie Majowym.

Posted by on 11:29 am in Aktualności | 0 comments

Na Mszy Świętej o godz. 12.00 Suma odpustowa pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Piotra Libery.

50

Posted by on 11:28 am in Aktualności | 0 comments

23 kwietnia grupa 50 osób z naszej wspólnoty parafialnej pielgrzymowała do Gniezna. Na uroczystej sumie o godz. 12.00 otrzymaliśmy z rąk ks. abpa. Wojciecha Polaka relikwie pierwszego stopnia naszego Patrona – św. Wojciecha. Dzieci z Oazy Dzieci Bożych złożyły po Mszy św. Księdzu Prymasowi życzenia imieninowe i podarowały „słodki bukiecik” przygotowany przez Panią Aldonę Perzynę. W drodze powrotnej nawiedziliśmy Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Licheniu. W Gnieżnie spotkaliśmy się z Siostrą Stanisławą Sześciórką. 29 kwietnia o godz. 12.00 ks. bp Piotr Libera, Biskup Płocki, uroczyście wprowadzi relikwie do Fary.

Posted by on 7:58 pm in Aktualności | 0 comments

W niedzielę w naszej parafii odpust ku czci św. Wojciecha. Kazania na wszystkich Mszach Świętych głosi o. Wiesław Wiśniewski CP proboszcz par. św. Stanisława Kostki w Przasnyszu (oo. Pasjonistów).

Posted by on 6:29 pm in Aktualności | 0 comments

Posted by on 7:03 pm in Aktualności | 0 comments

Nie wybrano pliku wideo

20 kwietnia na Mszy Świętej o godz. 18.00 w naszym kościele uroczyście rozpoczęliśmy peregrynację relikwii św. Stanisława Kostki w Dekanacie Przasnyskim. Dziękujemy za obecność i oprawę Mszy Świętej wszystkim księżom z dekanatu, Oazie Dzieci Bożych, Harcerzom ZHP w Przasnyszu, Ministrantom oraz młodzieży. Zakończenie peregrynacji odbędzie się 27 kwietnia na Mszy Świętej o godz. 16.00 w parafii Węgra.

Posted by on 8:21 am in Aktualności | 0 comments

Posted by on 8:21 am in Aktualności | 0 comments

W niedzilę przed każdą Mszą Święta czytamy fragmenty Pisma Świętego z listu do Rzymian. Związane jest to z rozpoczynającym się 10. tygodniem biblijnym oraz 2. ogólnopolskim czytaniem Pisma Świętego. Zachęcamy do lektury Biblii!

Posted by on 8:19 am in Aktualności | 0 comments

Grupa kandydatów do bierzmowania z naszej parafii wraz z ks. Dariuszem uczestniczyła  w specjalnych rekolekcjach przed przyjęciem tego sakramentu. Pamiętajmy o modlitwie za naszą młodzież przygotowującą się do bierzmowania.